FF-Ztratila se Orihime

11. října 2010 v 20:44 | Byachiru |  Bleach - povídky
Název : Ztratila se Orihime
Autor : Byachiru
Žánr : humor
Omezení : pro ty co jim už bylo 13 :)
Pairing : náznak Ukitake/Orihime
Anotace : Taková kratší ... aneb Byachiru m,ěla dobrou náladu . x)

Byla dávno noc . Rukia se vrátila do svého pokoje . Byla za celý den hodně utahaná a nevšimla si , že v pokoji něco chybí a konkrétně její kamarádka Orihime . Když jí viděla naposled , řekla jí , že se půjde projít po Seireitei což bylo kolem čtvrté odpoledne . Odešla tedy ve čtyři a dosud se nevrátila . Rukii to bylo v tuto chvíli ale jedno , chtěla spát tak silně , že si dokonce zapomněla sundat kimono.
Ráno se probudila kolem deváté , vstala , rozhlédla se a v tu chvíli jí došlo , že v pokoji je podezřele prázdno a ihned si vzpomněla na Orihime a na to , že se pořád ještě nevrátila . Nechápala kde by mohla být . Většina jejích věcí byla na svých místech . Co když se jí něco stalo ? Blesklo jí hlavou a v tu chvíli byla rázem oblečená a uháněla za Ichigem aby se ho zeptala kde může být . Ten samozřejmě o ničem nevěděl a vyděsil se ještě víc než Rukia . Běželi se tedy po ní ptát dál ale ani Ishida , ani Sado , ani Renji , ani nikdo z podkapitánů či kapitánů o ní nevěděli . Všichni ale měli strach o kamarádku a po cca hodině po Seireitei běhal velice pestrý dav : Rukia , Ichigo , Sado , Ishida , Renji , Yumichika , Ikkaku , Rangiku , Kira , kapitán 10. divize a dokonce i Kenpachi s Yachiru , kteří zrovna neměli co na práci . Prohledávali každé zákoutí Seireitei pěkně ulici po ulici ale Orihime nikde . Pak si Rangiku vzpomněla , že ještě kapitána 13. divize se neptali . Pochybovala o tom , že to mohl věděl ale zkusit museli všechno . Tak se všichni rozeběhli k Ukitakemu. Těsně před jeho pokojem smetli dva shinigami ze třinácté divize co se je pokoušeli zastavit s tím , že kapitán ještě spí a Kenpachi během zlomku vteřiny odsunul dveře s hlasitým vyzváním : "Ukitake , vstávej !"
Všem se naskytl pohled na postel , na které ležel na břiše rozvalen skoro po celé šířce kapitán 13. divize a těsně vedle něj Orihime , která se rychle posadila ve stejnou chvíli co Kenpachi otevřel dveře , vyděšeně mrkající a rudá až za ušima . A kolem postele všude možně rozházené oblečení . Teprve teď si Hime všimla , že se přikrývka jí zakrývá jen dolní polovinu těla , vylekaně ji vytáhla až ke krku a zrudla ještě víc .
Všichni stojící ve dveřích vykulili oči a ztuhli . Stáli tak asi minutu dokud ze sebe Rukia nevymáčkla nevěřícné : "Orihime ..."
Ishida ze sebe vydal jen tiché zabrblání :"Inoue-san..." . Ve stejnou chvíli Ichigovi a Ikkakovi spadla čelist .
Yachiru zvědavě vykoukla zpoza ramena kapitána 11. divize a s údivem i zvědavostí zároveň se ptala :"Ken-chan , proč nemá Hime-chan oblečení ?" |Kenpachi evidentně nevěděl co odpovědět a poradil jí ať se raději nekouká. Ostatní zrudli a nevěděli jak reagovat . Orihime se nervozně zasmála přidržujíc přikrývku pořád na stejném místě a pokusila se ospravedlnit : "E-e-eh no ... já ... víte ..." V tu chvíli jí něco napadlo a jednou rukou začla drkat do Ukitakeho se slovy :"Probuď se ... No tak ... Probuď se konečně ..." Ten něco nesrozumitelného zahuhlal a posunul se k ní ještě blíž . Teď už s ním přímo lomcovala držíc jej za rameno a "Probuď se , ty blbče!" Znělo mnohem důrazněji a hlasitěji . Na kapitána to ale nemělo zřejmě žádný účinek protože omotal paže okolo Orihimina pasu zároveň se mu podařilo schodit přikrývku , kterou Hime-han dosud křečovitě držela, hlavu jí položil přímo do klína a s blaženým úsměvem brumlal něco ve smyslu : "Můj méďa , nedám !" Podle intenzity sevření se zdálo , že ji hodlá udusit .
Nervy Orihime ruply definitivně a kapitán 13. divize dostal pěstí přímo do spodní čelisti . Teď čelist spadla i těm zbylím co zatím nestihli zareagovat .
Vylekaně nadskočil s hlasitým "auuu" a rukou se okamřitě chytil za bolavé místo . Rozhlédl se , pochopil o co se jedná , zrudl jako rajče , nervozně se zasmál a ještě nervozněji pronesl : "Dobré ráno."
Všihni na ně šokovaně koukali a nevěděli o na to říct . Situaci zachránila Rangiku . Nervozně se zasmála a se slovy : "Asi bude lepší když půjdeme." Vystrkávala dav ze dveří a nezapomněla je ani po sobě zavřít .
Po ani ne minutě se všihni probrali z prvotního šoku . Ishida s důležitým výrazem ve tváři si upravil brýle a pronesl : "Inoue-san se nezdá ..." "Hmmmmm ..." Odpověděl na to Renji a všichni se za trapného ticha rozešli . "Ichigo šel s Rukiou a potichu probírali právě viděné . Z ničeho nic se těsně za nima objevil Byakuya a hrozivým hlasem se ptal : "Kde je tedy Orihime?" Oba nadskočili , zrudli a chvíli mlčeli až se Rukia nakonec vyžvejkla : "Je v pořádku ..." Byakuya se zasmál a prohlásil odcházejíc : "Neřekl bych , že má Ukitake v domě pořádek ."
Za minutu se ztratil v dáli a šokovaných pohledů dvou přátel si ani nepovšiml .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama